096-430-58-52
працюємо без свят та вихідних з 9-00 до 21-00 замовлення через сайт приймаються 24/7

Інструкція як підібрати optibay

Якщо Ви не знайшли у списку сумісності модель свого ноутбука, звертайтесь до нас, ми обов'язково підберемо відповідний для Вашої моделі ноутбука optibay

або

самостійно зробіть наступні дії: це, дізнатися два параметри про оптичний привод встановлений у вашому ноутбуці, точніше, нас цікавить його товщина та інтерфейс. Як це зробити? Читаємо нижче.


1.    Це напевно найпростіший спосіб із існуючих по підбору оптібея перехідника для ноутбука. Все в принципі легко, необхідно зайти на сторінку «перевірка сумісності» на нашому сайті, в алфавітному порядку знайти виробника свого ноутбука і в блоці відповідного виробника знайти модель вашого ноутбука. Можливий і такий варіант, що вашої моделі у списку не виявиться, це означає, що переходимо до наступних пунктів.

2.     Як часто кажуть: - Google кермує, він знає все! Пробуємо знайти інформацію через пошукові системи. Можливо вони вам підкажуть якийсь у вашого ноутбука привод або відразу знайдеться інформація який optibay перехідник вам потрібно встановлювати у ваш ноутбук. Знайшли! Відмінно, переходимо на сторінку товару з відповідними параметрами та натискаємо купити. Або продовжуємо збирати інформацію.

3.      У цьому варіанті розглянемо шляхи пошуку необхідної інформації за допомогою програмного забезпечення, а якщо точніше щось по типу колишньої програмиAIDA64. AIDA64 служить для вилучення інформації про залізо комп'ютера, його стан, тестування та моніторинг основних компонентів в реальному часі. Дуже корисна програма.

4.      Якщо попередні спроби з будь-яких причин вас не влаштували, ви не знайшли інформацію про оптичний привід встановлений у вашому ноутбуці, переходимо до ручних варіантів. Необхідно виміряти висоту оптичного приводу (CD-DVD) який встановлено у вашому ноутбуці. По висоті-товщині є лише 2 стандарти – це 9,5мм та 12,7мм відповідно і оптибей перехідник буде 9,5мм або 12,7мм. Вимірювання можна зробити висунувши каретку для диска і зробити вимірювання корпусу оптичного приводу. Його контур добре буде видно по торцю алюмінієвого корпусу. Якщо у вас інструмент заміру не дуже точний, то намагаємося оцінити так, або якщо простіше сказати, привід буде товщиною до 1 сантиметра або більше 1 сантиметра. Десяті виміряти навіть не морочіться. Отримавши цю інформацію ви вже зробили половину справи, переходимо до наступної частини.

5.     Тепер потрібно дізнатися який інтерфейс підключення у цього приводу. Тут варіантів більше, але ми глибоко копати не будемо, зупинимося на більш менш сучасних варіантах. Найпоширеніший на сьогодні це SATA, а точніше навіть miniSATA. Він візуально схожий із звичайним SATA ось тільки меншим розміром і другий варіант IDE або ще його називають ATA, PATA, але це вже дуже старий стандарт і ноутбуків з таким типом майже не залишилось у використанні.

 

 Ми розповіли про найпоширеніші типи підключення, але є інші варіанти інтерфейсів

у оптичних приводів, вони трапляються не часто і для них буде окрема тема.6.     Щоб не паритися з мануалами, розбиранням і вимірами можна звернутися за інформацією до виробника ноутбука або шукати документацію - детальний опис - характеристики - параметри моделі вашого ноутбука.

 Сподіваємося, що ми змогли допомогти вам розібратися і ви вже визначили, який у вас встановлений оптичний привод (CD-DVD), значить переходимо до вибору та купівлі оптібей (optibay) перехідника.